Mecze piłki ręcznej stale ekscytują, są pełne napięcia i tym razem też tak było. Gwardia Opole zaskoczyła kibiców swoją postawą i wzięła udział w pełnym emocji spotkaniu.

W 17 kolejce Orlen Superligi piłki ręcznej mężczyzn Gwardia Opole walczyła z zespołem z Piotrkowa Trybunalskiego. Pierwsza połowa meczu nie była udana, zawodnicy z Opola szybko stracili przewagę i przegrywali różnicą jednego punktu. Widoczne było zagubienie i chaos, co wykorzystał przeciwnik. Ich wcześniejsze mecze również nie przyniosły kibicom radości i cztery razy z rzędu musieli się oni pogodzić z porażką.

Druga połowa meczu przesunęła szalę zwycięstwa na stronę Opolan, którzy wzmocnili obronę i atak. Determinacja i pełna mobilizacja nadała grze intensywności i dynamiki, przez co zawodnicy Piotrkowa Trybunalskiego stracili kontrolę. Zabrakło im koncentracji w obronie i komunikacji między sobą.

Mecz przyniósł kibicom wielkie emocje, a wyrównana gra i zacięta walka skończyły się wynikiem 32:30 na korzyść Gwardzistów. Następne starcie Gwardii Opole zobaczymy już 3 lutego w starciu z drużyną Azot Puławy.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego wydarzenia!