Już po raz drugi w Opolu odbył się Zaczarowany Koncert. To święto undergroundowego hip-hopu i okazja dla młodych twórców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w Miejscu X, a za jego organizację odpowiadał Oskar Zmarzły znany również jako „Zaczarowany Dorożkarz”. Miejsce, jakie wybrano na organizację koncertu,okazało się wyśmienite, a wynajmujące lokal stowarzyszenie OPAK chętnie współpracowało z organizatorami.
Wśród występujących znaleźli się między innymi Muody Calgoon, Stalove oraz Kevson966. Każdy z wykonawców w pewnym stopniu inspiruje się hitami zagranicznych gwiazd hip-hopu, ale niesie również za sobą nutę oryginalności i innowacyjności. Wydarzenia takie jak to pozwalają zaś młodym artystom na pokazanie się publiczności i zdobyciu jej sympatii. Na scenie pojawiły się również osoby znane z poprzedniej edycji takie jak na przykład Noemi. Młoda artystka nie próżnowała i występowała w Opolu, jak i poza nim. Obecnie jest w trakcie nowego projektu i cały czas stara się rozwijać.
Zachęcamy do zobaczenia znajdującej się poniżej relacji z tego wydarzenia.

 

Publikacja- Adrian Kokot
Prowadziła- Karolina Czabanowska
Realizacja- Jakub Koziarz
Montaż- Julia Pietkiewicz