Tańce, muzyka, piwo oraz wiele innych atrakcji czekało na studentów podczas wieczornej imprezy na Wielkim Grillowaniu. Studenci bawili się do późnej nocy i wielu z pewnością długo zapamięta tę noc.

Muzyczną zabawę od godziny 20 zaczął trapowy duet didżejów TOO HOT, czyli Szymon Paszkowski oraz Kacper Kisiel. Rozgrzali oni studentów i przygotowali ich na dalszą część imprezy. Od godziny 21 scenę przejęli znany z klubu Mango Mr.Czekolada oraz SE7EN i zadbali o to, by bawiąca się pod sceną publiczność długo nie zapomniała tej nocy. Zabawy trwały do późnej nocy, a studenci zmienili parking pod budynkiem głównym w barwny, klubowy parkiet.
Zaraz obok znajdowała się strefa gastronomiczna, w której głodni studenci mogli zaopatrzyć się w zapiekanki, frytki, burgery i wiele innych pyszności. Obecne było również piwo, bez którego wielu studentów nie potrafi sobie zapewne wyobrazić dobrej imprezy.
Niestety wszystko, co dobre musi kiedyś dobiec końca i zostaje nam czekać na kolejną edycję Wielkiego Grillowania i nadchodzące wielkimi krokami Piastonalia. W międzyczasie zapraszamy do zobaczenia naszej fotorelacji z tej hucznej, czwartkowej imprezy.
Zdjęcia- Maksym Szyda