W 13 kolejce siatkarskiej ligi podopieczne Nicoli Vettoriego dały z siebie wszystko i zakończyły nieszczęsną serię porażek. Mecz był pełen emocji , a każdy fan siatkówki musiał być zachwycony.

W spotkaniu dało się zauważyć odmienny styl zawodniczek z Opola, który zaowocował wygraną 3-1.  Trener był bardzo zadowolony z postawy zawodniczek i stwierdził, że momentami ich gra wyglądała naprawdę dobrze. W takim stylu i przy tej ilości walki drużyna może wygrać tak naprawdę z każdym.

Wilczyce dzięki wysokiej dyspozycji w ataku i obronie dominowały przez większość spotkania, a gorsza dyspozycja i wiele popełnionych błędów własnych spowodowały , że Radomianki zdołały urwać jedynie jednego seta.

MVP dzisiejszego spotkania została zawodniczka Uni Opole, Anastasiya Kraiduba, która potwierdziła, że na dzisiejszą dyspozycję wpływ miała ciężka praca na treningu. Według niej niezwykle ważnym elementem gry jest dobry serwis, a dzisiejszego dnia funkcjonował on naprawdę wyśmienicie.

Cenne zwycięstwo pozwoliło opolskim siatkarkom na awans na 10 miejsce w tabeli , a następny sprawdzian czeka Wilczyce już 4 lutego. Zmierzą się wtedy na wyjeździe z obecnym mistrzem Polski. Chemikiem Police.

Publikacja- Adrian Kokot
Prowadziła- Aleksandra Krupop
Realizacja- Daniel Socha
Montaż- Emilia Tomowiak
Social Media- Łukasz Burkiewicz