Kolejny studencki tydzień przed nami, a Opole jak zawsze nie pozwala się nudzić. Zobaczcie co tym razem czeka na was w stolicy polskiej piosenki.

Już dzisiaj w klubie Mango odbędzie się integracja Wydziału Przyrodniczo-Technicznego. Studenci do godziny 24 mają tam wstęp wolny, a z kampusu można tam dotrzeć przy pomocy Mangobusa.

12 maja o godzinie 20.00 w opolskim amfiteatrze odbędzie się „Polska noc Kabaretowa”. Będzie można tam zobaczyć najwybitniejsze, polskie zespoły kabaretowe takiej jak na przykład kabaret Ani Mru Mru, Paranienormalni lub Smile. Bilety można jeszcze zakupić w cenie od 105 złotych, ale liczba miejsc jest ograniczona.

14 maja od godziny 9.00 zapraszamy do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki na Ogólnopolski Finał Konkursu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2023. Wystąpi ponad 40 młodych artystów, których występy oceni jury pod przewodnictwem Majki Jeżowskiej. Wstęp jest w pełni darmowy.

Tego samego dnia od 17.30  na Górce Śmierci odbędzie się Dzień Kolorów. Wyrzuty będą co pół godziny, a ostatni nastąpi o godzinie 19.35.

Prowadziła- Maria Turło
Realizacja- Mateusz Mielczarek