Nadchodzący tydzień odbędzie się w rytmie muzyki i imprez. Posłuchajcie co tym razem Opole przygotowało dla mieszkających w nim studentów.

Już w ten piątek o godzinie 18.00 w Studenckim Centrum Kultury odbędzie się finał 31 edycji Zimowej Giełdy Piosenki. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a wejściówki można nabyć w biurze Samorządu Studenckiego . Po wydarzeniu odbędzie się koncert znanego w całej Polsce zespołu Myslovitz.

Niezmiennie zachęcamy was również do zapoznania się z ofertą teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.  Na hasło Student obowiązuje 50% zniżki na spektakl Amator 2020, który odbędzie się 30 i 31 marca.

Wisienką na torcie jest dzisiejsza impreza w klubie Mango w stylu American Pie zorganizowana przez Studencką Telewizję Seta.  Przyszykowaliśmy liczne atrakcje , które zaczną się już od godziny 20.00. Dotrzeć można do nas Mangobusem, który w godzinach 22.00- 02.00 kursuje między uczelnią, a klubem.

Prowadziła- Maria Turło
Realizacja- Mateusz Mielczarek