Opole nigdy nie śpi, a na studentów czekają kolejne atrakcje w naszym mieście. Zobaczcie co w najbliższych dniach zadba o wyśmienitą rozrywkę studentów.

Jeszcze dziś wieczorem w klubie Mango odbędzie się impreza We Are The Champions zorganizowana przez AZS i Samorząd SSUO.  O 22 zabawę zacznie quiz o sporcie , a przewidziany jest również party thriatlon. Dla najlepszych przygotowane są specjalne nagrody AZS.

W czwartek w dolnej sali klubu Mango odbędzie się Game Night i już od 21 będzie można rozegrać emocjonujący mecz w piłkarzyki lub zabawić się podczas gry planszowej.  Dla fanów bardziej alkoholowych atrakcji przygotowane są rozgrywki beer ponga.

W piątek w kawiarni Kofeina na studentów czeka zniżka 15% na każdą kawę, a niezmiennie zapraszamy też do skorzystania z oferty teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Prowadziła- Magdalena Grygiel
Realizacja- Julia Pietkiewicz