Wielkie Grillowanie, imprezy w Mango i tańce w rytmie salsy. To i wiele więcej czeka na studentów w nadchodzącym tygodniu.

Już dzisiaj wieczorem startuje dwudniowe Wielkie Grillowanie, które rozpocznie się od seansu plenerowego. Wyświetlony zostanie zwycięzca kilku nagród Oscara, film Wszystko Wszędzie Naraz. Zaraz po nim na kampus podjedzie Mangobus, którym studenci będą mogli dotrzeć na klubowe before party zorganizowane przez Wydział Nauk o Zdrowiu i Wydział Lekarski UO.

Już jutro o godzinie 12 odbędzie się mecz siatkówki drużyn mieszanych zorganizowany przez AZS, a przez cały dzień na kampusie będzie wiele różnorodnych atrakcji. O 19 Samorząd SSUO odpali grilla, a wieczorem odbędą się niesamowite koncerty. Po wszystkim w klubie Mango odbędzie się również After Party dla spragnionych klubowej muzyki studentów.

W niedzielę zachęcamy by zamienić rap na muzykę latino. W Kofeinie 2.0 odbędzie się Salsoteka, podczas której będzie można nauczyć się podstawowych ruchów baciaty i wypić coś egzotycznego. Zabierzcie tam ze sobą znajomych i skorzystajcie z darmowego wstępu.

Prowadziła- Magdalena Grygiel
Realizacja- Julia Pietkiewicz