Kolejny tydzień pełen studenckich atrakcji przed nami. Posłuchajcie co tym razem Opole ma wam do zaoferowania.

Już dzisiaj w klubie Mango czeka was impreza z okazji Dnia Dziecka, a z kampusu dotrzeć tam będzie można np. za pomocą Mangobusa.

W sobotę w Studenckim Centrum Kultury odbędzie się stand-up Kacpra Rucińskiego pt. ” Uwaga na łosie”. Bilety na niego można zakupić w cenie od 70 złotych.

W niedzielę odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego Testu Coopera, na który zapraszamy na stadion lekkoatletyczny w Opulu. Sprawdzić będzie się tam można od godziny 9 do godziny 15.

Na 11 czerwca w Zamku w Moszniej marszałek Andrzej Buła zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Święta Województwa Opolskiego połączonych z 25-leciem Obrony Województwa Opolskiego. Wydarzenie jest całkowicie darmowe darmowe, a przygotowane są takie atrakcje jak między innymi pokaz mody alosza czy zlot samochodów klasycznych.

Prowadziła- Maria Turło
Realizacja- Mateusz Mielczarek