Nadszedł czas na powrót lubianej przez studentów serii „Studencka Miejscówka”. W pierwszym odcinku zabieramy was do Pysznych Historii.

Pyszne Historie to idealne miejsce na spotkania ze znajomymi lub członkami swojej rodziny. Jest to również idealne miejsce, żeby się pouczyć przy pysznej kawie czy herbacie z ciekawymi przekąskami na słodko lub na słono. Lokal ma przystępne ceny i przykładowy zestaw z bagietką lub bajglem z kawą lub herbatą do wyboru mieści się w kwocie 24 zł. Inne zestawy śniadaniowe również można zakupić w kwotach mieszczących się w przedziale od 22 do 25 zł. Oprócz zestawów śniadaniowych w Pysznych Historiach zjemy m.in.: zupy, makarony, naleśniki oraz pierogi. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w lokalu goszczono wielu znanych ludzi, których zdjęcia można zobaczyć na ścianach pięknie urządzonego lokalu oraz na ich stronie.
Zachęcamy was do obejrzenia całego naszego materiału oraz serdecznie zapraszamy do spędzenia miłych chwil w Pysznych Historiach. Warto również zajrzeć na a stronę Pysznych Historii w celu bliższego poznania ich historii.

Publikacja: Agata Maciejewska
Prowadziła: Patrycja Śmigielska
Realizacja i montaż: Julia Pietkiewicz