Uniwersytet Opolski to nie tylko uczelnia! Tutaj wszyscy tworzymy jedną wielką rodzinę, której członkowie pomagają studentom, udzielając informacji na nurtujące ich pytania. Jakich zmian i nowości można spodziewać się w niedalekiej przyszłości?

 

„COOLtura to nie bzdura!” – jest to wydarzenie, dzięki któremu poszerzymy swoją wiedzę, np. na temat komunikacji, etykiety spotkań, mowy ciała czy współpracy studenckiej. Szkolenia online odbywają się co wtorek, o godzinie 18.00. Należy podkreślić, iż uczestnictwo w nich jest darmowe.

Link: https://www.facebook.com/events/755803691728846

 Wystartował konkurs na STUDENCKIEGO MÓWCĘ ROKU. Każdy, kto nie ma problemów z wystąpieniami publicznymi bądź chciałby sprawdzić swoje umiejętności werbalne, ma teraz na to szansę! Regulamin i warunki uczestnictwa, znajdują się na stronie SSUO.

Linki: https://www.facebook.com/samorzadUO, http://samorzad.uni.opole.pl/

Trwają prace nad REGULAMINEM SAMORZĄDU STUDENCKIEGO oraz REGULAMINEM STYPENDIALNYM. Jeśli masz pomysły lub zastrzeżenia co do punktów w nich zawartych, zapraszamy do kontaktu mailowego.

          Żaneta Niemczyk                                                    Samorząd SSUO

PRZEWODNICZĄCA SSUO                                e-mail: samorzad@uni.opole.pl

e-mail: zniemczyk@uni.opole.pl

Już 30 marca odbędzie się koncert online! Więcej informacji znajdziecie na stronie SSUO i wydarzeniu „COOLtura to nie bzdura!”.

Linki: https://www.facebook.com/samorzadUO, http://samorzad.uni.opole.pl/,

https://www.facebook.com/events/755803691728846

 

Oskar Michalik