Studenci w końcu doczekali się swojego święta! Rozpoczęła się magia imprez i licznych atrakcji, a co za tym idzie – wielkiego szaleństwa!

Pierwszy dzień studenckiego świętowania rozpoczął się od Wielkiego Kredowania. Inicjatywa ta powstała rok temu i podczas tegorocznej zabawy postanowiono ją powtórzyć.Studenci zebrali się na kampusie Uniwersytetu Opolskiego pod dużą sceną. Wszyscy zgromadzeni dali się ponieść wyobraźni i na asfalcie powstały kolorowe rysunki zwierząt, roślin, symboli i ciekawych haseł, które stały się dodatkowym elementem urozmaicającym zabawę pod sceną! Wielkie Kredowanie zapewniło każdemu mnóstwo satysfakcji i dało możliwość obudzenia w sobie choć na moment wewnętrznego dziecka!

Po zamalowaniu przestrzeni kolorowymi obrazkami, o godzinie 11:00 na studentów czekało Piastonaliowe śniadanie, które zapewniło energię na cały dzieńzabaw. Samorząd Uniwersytetu Opolskiego przygotował świeże bułeczki i burgery prosto z grilla. Opinie studentów na temat posiłku mówiły same za siebie, był smaczny, sycący i zadowolił wszystkich!

Okazało się, że rysowanie kredą i śniadanie na uniwersytecie mogą iść w parze, a także przynieść uśmiech na twarzy i zadowolenie! Zachęcamy do zobaczenia naszego filmu i przekonania się na własne oczy co udało stworzyć się studentom.

Publikacja – Oliwia Drewniak
Prowadziła – Wiktoria Bandrowska