Dzień pełen emocji, przepełniony muzyką, świetną zabawą oraz tańcami. Tak można opisać jedynie długo wyczekiwany pierwszy dzień koncertowy podczas Piastonaliów na Uniwersytecie Opolskim.

Studenci po świetnej zabawie na Politechnice Opolskiej, w końcu mogli udać się na uniwersyteckie Piastonalia. Jakie nastroje towarzyszyły studentom podczas koncertowej zabawy? Wszyscy jednogłośnie powiedzieli, że są pełni entuzjazmu i już od początku świetnie się bawią w gronie znajomych. Wspominali również o świetnej organizacji na wysokim poziomie.

Zdradzono nam również szczegóły organizacji tak dużego wydarzenia, a takie tajemnice zdradził nam przewodniczący Samorządu Uniwersytetu Opolskiego Franciszek Posacki. Na czas trwania imprezy zorganizowano strefę food trucków oraz gastronomiczną, ale również szereg innych atrakcji, czyli m.in. różne warsztaty i atrakcje sportowe. Cały rozkład Piastonaliów studenci można znaleźć w mediach społecznych samorządu studenckiego. Wspomniano również o koszcie jaki wyniosło zorganizowanie takiej imprezy. Z materiału dowiedzieć się można również o umowie między Politechniką a Uniwersytetem Opolskim, czyli o wymianie między dniami organizacji imprezy – zawsze najpierw zaczyna jedna uczelnia, a kończy druga i na odwrót.

Na kogo studenci czekali najbardziej? Głosy były różne, ale wiemy na pewno, że uczestnicy imprezy bawili się naprawdę dobrze. Dlatego chcielibyśmy zaprosić was na kolejne dni zabawy i życzymy świetnych nastrojów na kolejne dni koncertów. Zachęcamy również do obejrzenia naszych materiałów w wolnej chwili.

Publikacja: Agata Maciejewska
Prowadziła: Patrycja Śmigielska