25 marca odbyło się Opolskie Spotkanie z Dobrem na kampusie UO. Piknik miał na celu integrację obywateli Ukrainy przybywających na Opolszczyznę, a w szczególności do stolicy naszego województwa.

Była to okazja do poznania się, porozmawiania, wspólnej zabawy oraz integracji. Opolanie przygotowali wiele ciekawych atrakcji, z których skorzystały nie tylko dzieci ale również dorośli. Wydarzenie nie odbyło by się bez pomocy różnych instytucji, które zapewniły wiele atrakcji, takich jak odbicie palców, maskotki policyjne, odblaski, maskotki przygotowane przez Komendę Miejską Policji w Opolu, zabawa w szpital dla maluchów koordynowana przez studnetki wydziału lekarskiego i wiele więcej! Opole dla Ukrainy! Zapraszamy do oglądania.

Paulina Rabenda