Mundial trwa w najlepsze, a 30 listopada mieszkańcy Opola i okolic mieli możliwość wspólnie zobaczyć mecz reprezentacji Polski z Argentyną. Projekcja odbyła się w Stegu Arenie na ulicy Oleskiej, a atmosfera była naprawdę wyśmienita.

Wydarzenie zorganizowały wspólnie Urząd Miasta Opola, Zakład Komunalny i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a efektem ich wspólnych starań było stworzenie strefy kibica z ogromnym, nowoczesnym ekranem o wielkości 16×8 metra i piękną oprawą.  Oprócz możliwości zobaczenia meczu były też inne atrakcje takie jak stanowiska do gry na konsolach, konkursy i animatorzy, którzy malowali dziecięce twarze.

Kibice byli bardzo zadowoleni z możliwością wspólnego obejrzenia meczu i chwalili atmosferę, która panowała w Stegu Arenie. Część z nich była już tam 4 lata temu podczas poprzedniego mundialu i twierdzi, że wydarzenie jest jeszcze lepsze niż wtedy.  O godzinie 20.00 wiele osób było już po pracy i pozwoliło to na wypełnienie strefy kibica przez fanów Biało-Czerwonych.

Liczymy, że frekwencja na Stegu Arenie będzie dalej dopisywać i zapraszamy do zobaczenia tam meczu Polski z Francją. Odbędzie się on już niedzielę 4 grudnia o godzinie 15. Nie może was tam zabraknąć !

Publikacja- Adrian Kokot
Prowadził- Mateusz Kozieł
Realizacja- Julia Pietkiewicz
Montaż- Adrian Kokot