Zwycięzca tegorocznej Zimowej Giełdy Piosenki i jedna z gwiazd Piastonaliów ponownie pojawił się w studiu naszej telewizji studenckiej. Zapytaliśmy go min. o to jak wiele znaczył dla niego występ na ZGP i opolskich juwenaliach, co stoi za sukcesem utworu “Czy” i jak powstał nowy singiel “Dzień”.

Zimowa Giełda Piosenki zrobiła na Kubie i zespole ogromne wrażenie i było to dla nich naprawdę ciekawe przeżycie.  Był to ich pierwszy występ na takim konkursie i nie spodziewali się, że już za pierwszym razem uda im się coś wygrać.

Piastonalia to ich pierwsza tak duża impreza i okazja by wystąpić jako support przed takimi artystami jak Michał Szczygieł czy Krzysztof Zalewski. To bardzo motywujące dla zespołu i pozwala na wyznaczenie sobie nowych celów. Czują oni dużą radość z powodu tego, że udało im się wystąpić na dużej scenie podczas Piastonaliów.

Ich nowy singiel ” Dzień” opowiada częściowo o wojnie na Ukrainie i można go było usłyszeć na Piastonaliach.  Ich hitowy sukces czyli utwór “Czy” ma zaś dobry refren, wpada w ucho i jest jedną z ulubionych piosenek Kuby.

Zespół niedługo będzie nagrywać nowe piosenki , a najbliższe planowane przez nich koncerty odbędą się na Śląsku i w ich rodzimym Krakowie.

Zapraszamy do zobaczenia pełnej wersji wywiadu i zapoznania się z wszystkim co mieli do powiedzenia Kuba Flowarczny i członkowie jego zespołu.

Publikacja- Adrian Kokot
Prowadził- Mateusz Kozieł
Realizacja- Patrycja Śmigielska
Montaż- Julia Pietkiewicz