Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a ich nieodłącznym elementem jest obecny na opolskim rynku Jarmark Bożonarodzeniowy. Przekonajcie się co tym razem przygotowali dla nas wystawcy i artyści.

Na tegorocznym jarmarku obecnych jest ponad 40 różnych wystawców , którzy przygotowali dla odwiedzających bogatą ofertę produktów i usług. Możemy w niej znaleźć wiele pysznych słodyczy, gorących napoi i świątecznych ozdób. Wielu wystawców pojawia się tu już od lat, a sprzedawane przez nich pyszności są świeże i codziennie dowożone na jarmark.

Inną, nie mniej ważną częścią jarmarku jest wesołe miasteczko, w którego skład wchodzą piękne karuzele i górujące nad całym rynkiem koło młyńskie. Te atrakcje są z pewnością chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi i zakochane pary, które chcą poczuć atmosferę świąt.
Na jarmarku odbywają się też liczne występy artystów, a już jutro odbędzie się koncert grupy 4 Żywioły. W niedzielę zaś odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia spektaklu teatralnego pt. „Zaczarowana Kraina Lodu”.

Zapytani o wrażenia goście jarmarku byli bardzo zadowoleni. Chwalili ciepło bijące z ogniska, grającą na rynku muzykę i wrażenia z przejażdżki na młyńskim kole. Tegoroczny jarmark potrwa do 23 grudnia i tych, którzy jeszcze na nim nie byli serdecznie do tego zapraszamy.