Czas świąt wiążę się z ogromem życzeń, które składamy innym, i które sami otrzymujemy. Z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy sprawdzić jakie życzenia mają dla mieszkańcy Opola dla studentów oraz studenci dla wszystkich innych.

Opolanie złożyli studentom same najlepsze życzenia, które miejmy nadzieję się spełnią. Wśród nich były między innymi sukcesy po ukończeniu studiów, zdane kolokwia oraz udana, nadchodząca sesja. Wiele razy padły również życzenia zdrowia, spokoju, odpoczynku oraz czasu spędzonego w gronie rodziny i najbliższych.

Jeśli chcecie usłyszeć wszystkie życzenia, którymi zostali obdarowani studenci, zachęcamy do obejrzenia naszego materiału!
Tym samym, my również życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w ten świąteczny czas!

Publikacja: Karolina Urban
Prowadziła: Paulina Hołota