Piastonalia 2023  już za nami, a Marcin Czekaj w kolejnym odcinku swojej serii zapytał studentów o to jak spędzili ten czas, który koncert był najlepszy i jak wypadli organizatorzy wydarzenia.

Studenci bawili się podczas Piastonaliów świetnie, a nie ważne było, który raz uczestnicy brali udział w opolskich juwenaliach. Atmosfera dopisała, a sponsorzy dbali o energię uczestników rozdając im darmowe Rockstary.

Zapytani o ulubione występy artystów studenci odpowiedzieli, że największe wrażenie zrobił na nich koncert Michała Szczygła, a tłumy pojawiły się gdy na scenie występował Krzysztof Zalewski. Inną z gwiazd, na którą w środę tłumnie czekali uczestnicy wydarzenia był jeden z najbardziej rozpoznawalnych w polsce raperów czyli Białas.

Według studentów organizacja była na naprawdę wysokim poziomie i niczego na terenie kampusu nie brakowało. Zauważono również obecność ochrony, która dokładnie przeszukiwała uczestników i dbała o ich bezpieczeństwo w trakcie wydarzenia.

Zapraszamy do zobaczenia materiału i fotorelacji z 3 dnia Piastonaliów.

Publikacja-Adrian Kokot
Prowadził- Marcin Czekaj