W czwartkowy wieczór zapach grilla unosił się nad całym kampusem, a ze sceny rozbrzmiewała klubowa muzyka. Po raz kolejny studenci mogli bawić się na Wielkim Grillowaniu, a tegoroczna edycja z pewnością zapadnie im w pamięci.

W tym roku to Samorząd był odpowiedzialny za przygotowanie grilla dla studenckiej braci. Katarzyna Klimczyk przy pomocy przewodniczącego samorządu, Franka Posackiego przygotowywała pyszne kiełbaski, kotlety oraz grzanki, po które ustawiła się cała kolejka głodnych studentów.
Na wydarzeniu były również obecne foodtrucki, w których ofercie można było znaleźć zapiekanki, frytki, burgery czy różnorakie słodkości.

Gdy samorząd zakończył swój grill zaczęło się muzyczne szaleństwo na scenie. Najpierw publiczność rozgrzało TOO HOT,  a następnie przyszła pora na lubianego przez publiczność Mr.Czekoladę i  SE7EN . Zabawa trwała do późnej nocy, a studenci z pewnością byli zachwyceni.
Zapraszamy na wideorelację z tego wyjątkowego wydarzenia.

Publikacja-Adrian Kokot
Prowadziła-Patrycja Śmigielska