Podczas kolejnego już dnia Piastonaliów uczestnicy mogli wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach i posłuchać znanych w całej Polsce gwiazd muzyki. Zapytaliśmy ich o wrażenia oraz o to, dlaczego wzięli udział w tym studenckim święcie.

Uczestnicy świetnie się bawili, a wielu z nich czekało na to wydarzenie cały rok. Niektórzy nawet żartobliwie wspomnieli, że gdyby nie ta impreza to najprawdopodobniej nie byłoby ich na uczelni. Niektórzy pojawili się również jako wolontariusze i dbali o to by Piastonalia mogły się odbyć bez żadnych przeszkód. Sądzą, że jest to świetna zabawa i polecają to każdemu.

Najbardziej wyczekiwaną gwiazdą dzisiejszego dnia był znany piosenkarz, Krzysztof Zalewski. Część osób przyszła tylko ze względu na jego występ i nie mogła się go doczekać. Inni zaś potraktowali ten muzyczny wieczór jako rozgrzewkę i wyczekują na jutrzejsze koncerty raperów. W szczególności oczekiwani są Białas i Grubsona. Sami nie możemy się doczekać ich jutrzejszego występów.

Zapraszamy do zobaczenia materiału i fotorelacji z wydarzenia.

Prowadziła- Maria Turło
Realizacja- Szymon Paszkowski, Daniel Socha