Za nami już drugi dzień Piastonaliów na kampusie Uniwersytetu Opolskiego. Świetna muzyka, zabawa i tańce – wielka impreza, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników!

Pierwszy dzień świętowania pozostawił po sobie dreszczyk emocji i wrażeń, na scenie wystąpili długo wyczekiwani artyści. Jak jednak bawili się studenci podczas drugiego dnia? Zdecydowanie równie wspaniale! Wszyscy z uśmiechem opowiadali o swoich wrażeniach, niektórzy z nich przybyli na Piastonalia po raz pierwszy i już wiedzą, że na pewno nie ostatni. Wiele uczestników wyczekiwało z niecierpliwością Piastonaliów, uważając, że to jedne z najlepszych świąt w województwie Opolskim! Zapewnione atrakcje oraz napoje i przekąski urozmaiciły czekanie na niezwykle wyczekiwany występ finałowy Avi’ego. Wielu zaskoczyła przyjazna atmosfera i ilość osób zainteresowanych imprezą.

Jedno jest pewne, uczestnicy bawili się świetnie i na długo zapamiętają ten dzień jako pełen emocji i zabawy. Jeszcze jeden dzień przed nami i nie może Was na nim zabraknąć! Zapraszamy także do zobaczenia całego materiału z drugiego dnia Piastonaliów!

Publikacja – Oliwia Drewniak
Prowadziła – Maria Turło