9 stycznie w opolskiej Stegu Arenie Dreman Opole Komprachcice zmierzył się z drużyną FC Reiter Toruń. Opolskie tygyrysy pokazały charakter w meczu z trudnym przeciwnikiem i dały z siebie wszystko.

W pierwszych minutach to goście z Torunia dyktowali warunki, utrzymywali się dłużej przy piłce i stworzyli sobie wiele okazji do strzałów na bramkę. Pomimo dobrego początku Reitera, gospodarze nie dali się długo dominować i szukali sytuacji do wyjścia na prowadzenia. Waleczna postawa Opolan jednak nie wystarczyła, gdyż to goście zdobyli pierwsi gola i schodzili na przerwę z przewagą.

W drugiej połowie opolskie tygrysy zostały zmuszone do bardziej odważnej gry i wychodziły z wysokim pressingiem. Doprowadziło to do faulu na jednym z zawodników Dremana i podyktowania rzutu karnego. Dzięki niemu udało się doprowadzić do wyrównania i poprawić morale zespołu.  Niedługo po wyrównaniu wyniku napastnik opolskiej drużyny popisał się pięknym strzałem, który zapewnił im prowadzenie, ale już chwilę później drużyna z Torunia doprowadziła do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2, a po remisie zawodnicy Dremana plasują się na 4 miejscu w ligowej tabeli.